Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užívání léků po jidle

    Dotaz z 8. 1. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Užívám aescin-teva, píšou po jídle. Znamená to hned po jídle nebo s odstupem? Co se stane, když ještě něco zakousnu? A když už se ptám, tak kdy užívat prestarium-neo před jídlem... 5 min nebo hodinu? Děkuji předem za odpověď.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

     Pěkný den,

    Aescin Teva užívejte po jídle nebo během jídla, abyste zabránila zažívacím potížím. Pokud poté ještě něco zakousnete, nic se nestane. Prestarium je třeba užívat nalačno, tj. minimálně půl hodiny před jídlem nebo dvě hodiny po něm. Potrava snižuje vstřebávání léku. Oba léky zapíjejte dostatečným množstvím tekutiny.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně