Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Vhodnost užívání kvercetinu při laktozove a histaminove intoleranci

    Dotaz z 26. 2. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám laktozovou i histmaninouvou intoleranci, užívám spirulinu , omegua 3, multivitamin, chtela bych zkusit užívat i kvercetin od green food, mývám problém i s pálením žáhy a trávením, krvácení z nosu, je to vhodné zkusit začít užívat? děkuji za odpověd.
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    ano, doplněk stravy GreenFood Nutrition Quercetin je obecně vhodný při histaminové i laktózové intoleranci. Jelikož je však reakce na různé potraviny a doplňky stravy při HIT individuální, je vhodné začít s nižším dávkováním a sledovat reakci těla.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně