Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • VitamínyFemibion2

    Dotaz z 28. 7. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den. Jsem ve 31tt a beru FEMIBION® 2 TĚHOTENSTVÍ. Dnes jsem si chtěla vzít doplněk stravy, ale zjistila jsem, že jsem si nejspíše den před tím vzala dávku 2x. Dnes jsem ji teda vynechala, ale má otázka zní: může doplněk stravy ublížit miminku, když jsem nedopatřením užila o jednu dávku víc?
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    při jednorázové chybě v užívání si nemusíte dělat obavy.

    Přeji klidný zbytek těhotenství.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně