Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Vynechání antibiotik

    Dotaz z 1. 2. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, potřebuji radu lékárnice. Synek má spálovou anginu. Bere penicilin po 8 hodinách a manžel měl dát antibiotika v 06:00 a v 14:00 hodin. Zapomněl. Hned jsem mu je podala (16:00 hod.), takže vynechal dvoje. Prosím, v kolik mám pokračovat v dalších? Ohrozili jsme dítě? Děkuji
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den, 
    pokud zapomente dávku podat, obvykle se doporučuje podat dávku hned jak si vzpomenete a dále pokračovat v obvyklém schématu. 
    S přáním hezkého dne Tereza Brandejská 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně