Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Vysazení Amelgenu

    Dotaz z 14. 12. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, užívám lék Amelgen 2x denně a podle lékaře mám dále užívat do konce 10 tt. Moje otázka zní, jestli mám nějak postupně snížit jeho dávkování v posledním týdnu, aby nedošlo pak k šoku těla, že se ze dne na den přestane užívat. Žádné problémy v těhotenství nemám a těhotenství prospívá.
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den, 
    někdy se dávka nejprve snižuje na polovinu a poté se vysadí úplně, někdy se vysazuje naráz. Pokud lékař neřekl jinak , můžete normálně vysadit. Pokud si nejste jistá konzultujte situaci s lékařem. 
    S přáním hezkého dne Tereza Brandejská 

    Podobné dotazy

    • Může mi být špatně po vysazení estrofemu a amelgenu?

      vysadila jsem v 12tt estrofem a amelgen. K tomu beru půl prášku euthyroxu kvůli hodnotám před otěhotněním. Po pár dnech sem začala pociťovat návaly a změnu tepu a tlaku. Takové kolísání. Pak mi...

    • Amelgen

      Dobrý den V případě užívání amelgenu může dojít k ms nebo se smelgen musí vysadit?Děkuji za odpoved

    Nejnovější otázky v poradně