Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Vysazeni amytryptilinu

    Dotaz z 27. 1. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, beru už 4-5 měsíců amytryptilin 25 mg 2 tbl na noc, čili 50 mg na noc . Chci ho vysadit protože mi nedělá dobre ( fotosenzitivita kůže, pachuť v ústech atd ). Jaké je bezpečne vysazování když beru tuto dávku takto dlouho, aniž bych měla nežádoucí účinky jako “absťák”. Děkuji za odpověď
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň,

    vysadzovanie lieku vedie lekár, s presne určeným schématom, aby sa minimalizovalo riziko nežiaducich účinkov z vysadenia. Svojvoľná úprava dávky sa neodporúča.

    S pozdravom S. Lazorová

    Nejnovější otázky v poradně