Vysoký tlak.
Dobrý den,
tablety je třeba užívat podle pokynů lékaře a v závislosti na Vašem zdravotním stavu a výkyvech krevního tlaku. Je možné užívání všech 3 přípravků najednou, stejně tak i po dohodě s lékařem, je-li problém s tlakem i v noci, užít 1 z přípravků večer. Ve většině případů se léky na tlak užívají ráno, ideálně každý den v přibližně stejnou dobu.
S pozdravem
Barbora Jedličková
Podobné dotazy
Vysoký tlak
Jsem měsíc v Třinci a zatím nemám svého lékaře a potřebuji volně prodejné léky na moji hypertenzi jinak bych měl užívat prestarium nebo kombi
Vysoký tlak?
Dobrý den. Od včerejška večera mi začlo přeskakovat srdce (palpitace) naměřila jsem 140/90 tlak, což jsem nikdy neměla. Nyní ráno 135/81. Mám to nějak řešit? Nejsem obézní, nepiji alkohol, nekouřím, ale...
Vysoký tlak
Dobrý den,chci se zeptat užívám ráno lék Nebivolol 5mg a večer Lozap 50mg je v pořádku užívat lék na tlak večer? Děkuji zaodpověď
vysoký tlak
dobrý den , mám vysoký tlak a potřebuji poradit z přístrojem na měření tlaku který by jste mi doporučili na přesné měření tlaku.Mám koupený přístroj už asi tak 10 let ale určitě neměří dobře . Měří...
Vysoký tlak
dobrý den, jaké léky si mohu koupit na vysoký krevní tlak bez lékařského předpisu
Vysoký tlak
Dobrý den. Rád bych se zeptal na lék Tritace. Jaký lék je z této skupiny originál? A doplatek orientační? Nově mě byl teď předepsán lék Cosyrel 5 mg/5 mg místo Tritace 5 mg Jaký je rozdíl? Děkuji
vysoký tlak
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat,beru lék Tezeo 40 mg. 1 tbl.ráno. Jaké je jeho správné užívání,myslím tím ve kterou denní dobu.Děkuji za odpověd'
Vysoký tlak
Zakoupil jsem tablety Silymarin Premium (Ostropestřec Mariánský).Mám vysoký tlak a užívám lék Tritace.Nebude to vadit.
Vyšší tlak
Je vhodné užívat ostropestřec marianský při občasném vyšším tlaku? Může jej bylina zvyšovat? Léky na tlak zatím neužívám. Děkuji.
Vysoký tlak
Beru tonarsu 8/5 a protože se mi tlak zvýšil večer na 190/95 dal mi lekar tonarsu 8/10. Při objednání léků v lekarne sdělili že je výpadek tohoto leku a objednali tonarsu 10/10. Bude takto silný lék...
Nejnovější otázky v poradně
Obsah vitamínu D v ProbioMaxíkovi a Omega-3 Möller's
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat ,kolik je obsahu vitaminu D v ProbioMaxíkovi a Omega-3 Möller's? Může brát 3 leté dítě obojí?Jde mi o to, že po nástupu do dětské skupiny, byla pořád nemocná. V...
Aulin: Možné ovlivnění spánku a nežádoucí účinky.
Ovlivňuje aulin (rozpustné sáčky) spánek? Děkuji.
Rady k ošetření bradavic, koupání v bazénu a rozpoznání zmizení bradavice
Dobrý den, dcera má na plosce nohy malou bradavicku. Včera ji to paní doktorka zmrazila dusíkem. Puchýř se neobjevil. Máme prý počkat dva dny a pak opět potírat Koloidem ráno večer. Kontrolu má až za...
Užívání Carlagirinu, Agapurinu, Priamla, Betalogu a Zolpidenu: Možné interakce a bezpečné dávkování
Kombinace léků ráno 1tableta carlagirin agapurin na lačno 1priamlo po snídani betalog večer půl až jeden zolpidenu
Krev v moči u 17letého
Je mi 17 let a dneska jsem vyčůral krev. Mamce to je jedno a nechce mě vzít k doktorovi. Co mám dělat?
Skladování léků Sertralin a Prothazin při vysokých teplotách: Je vhodná lednice?
Lze skladovat leky v lednici, kdyz je v byte 30 a vice stupnu? Konkretne jde o tablety Sertralin a Prothazin. Dekuji.
