Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Zaldiar

    Dotaz z 26. 9. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, za jak dlouho po užití Zaldiaru je bezpečné pít alkohol?(žena,50kg) Děkuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    alkohol je možné konzumovat až následující den po užití léku.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Mohu zaldiar z blistru přesunout do plastové krabičky od vitaminů?

      Užívám lék Zaldiar a velmi špatně se mi z blistru vyndávají jednotlivé tablety. Když obsah blistru přesunu do uzavíratelné krabičky od vitaminů, může se to, nestane se nic

    • Zaldiar

      Dobrý den, chtěl bych se zeptat mám doma lék Zaldiar, kolik tablet musím sníst aby mě to zabilo ? Jsou tam jen 3 plata. Dík

    • Zaldiar

      Proč se nemá Zaldiar půlit? A můžu k němu užívat Neurol? Děkuji

    • Zaldiar

      Dobrý den. Chci se vás zeptat, já vím že se Zaldiar bere maximálně 2 tablety denně, ale co se stane kdy se tím předávkuji třeba 10 tablet denně. Je možné umřít nebo co by se stalo.

    • Mohou se kombinovat Zaldiar, Biofenac a Wobenzym?

      Může se používat zaldiar biofenac s wobezinem dekuji za odpověď

    • Zaldiar

      Dobrý večer, beru zaldiar na bolesti zad jednu tabletu na noc už asi cca půl roku. Chtěla bych prášek vysadit ale bojím se že budu mít abstinenční příznaky. Můžete mi prosím poradit. Děkuji.

    • Zaldiar a Brilique

      Mohu kombinovat léky Zaldiar a Briliqlie? Jsem po infarktu.A mám bolesti zad ..

    • Zaldiar a lokální anestezie

      Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat jestli si mohu vzít Zaldiar před zákrokem vydávání drenu z bartoliniho cysty kde dostanu lokalni anestezii . Jsem velice citlivá na bolest a po zákroku cysty uz tu bolest...

    • Zaldiar

      Dobrý den,jaký je prosím doplatek léku Zaldiar?Děkuji

    • ZALDIAR

      MŮŽETE MI PROSÍM SDĚLIT JAKÉ JSOU ABSTI NEN ČNÍ PŘÍZNAKY PO VYSAZENÍ ZALDIARU?BERU HO ROK NA BOLESTI KRČNÍ PÁTEŘE, PO VYSAZENÍ MÁM ÚZKOSTI, BOLESTI BŘICHA A CELKOVĚ JE MI ŠPATNĚ. JINAK JEŠTĚ BERU...

    Nejnovější otázky v poradně