Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Zelená rýma už 14dní i po ANTB

    Dotaz z 5. 12. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den.před 14 dni jsem měla píchnuté levé ucho a mám již i po 14dnech a Antb.stále zelenou rýmu.Můžete mi poradit?
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, zelená farba hlienu može naznačovať pokračovanie infekcie bakteriáleho povodu. Vhodné sú výplachy slanými roztokmi- konvičkou, či sprejmi (morská voda, hypertonické slané roztoky), ktoré nos uvoľnia a čistia. Vhodný je napríklad aj nosový sprej Puressentiel, ktorý obsahuje morskú vodu, antibakteriálny propolis a ďalšie bylinné výťažky na hojenie podráždenej sliznice. Zahojenie rýmy je kľúčové ku zahojeniu stredného ucha- nosohltan a uši sú prepojené. V prípade, že ani po ďalších 3 dňoch samoliečby rýma neprestane byť zafarbená, kontaktujte svojho lekára. S pozdravom Sabina Lazorová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně