Ariel Prášek na praní 5,5 kg 100 praní

Drogerie

Značka: ARIEL
Prací prášek Ariel+ Unstoppables šetrně odstraňuje odolné nečistoty a mastnotu. Je univerzální, vhodný na barevné, bílé i tmavé prádlo. Skvěle funguje i při nízkých teplotách.
449 ušetříte 80 Kč

Původní cena 529 Kč , sleva 15%

Nejnižší cena před slevou: 529 Kč

O produktu

50146356

Prací prášek Ariel+ Unstoppables šetrně odstraňuje odolné nečistoty a mastnotu. Je univerzální, vhodný na barevné, bílé i tmavé prádlo. Zachovává syté a zářivé barvy a udržuje stálý tvar tkaniny. Neulpívá na prádle a zanechává ho dokonale svěží, čisté a lehce provoněné. Aktivní technologie prášku umožňuje praní i při snížení teploty z 60 °C na 30 °C při běžném pracím cyklu. Recyklovatelný obal.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale odolné skvrny
  • neulpívá na prádle
  • zanechává čisté svěží a provoněné oblečení
  • na bílé, barevné i tmavé prádlo
  • funguje i při nízké teplotě

Složení

5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, polykarboxyláty, zeolity, enzymy, parfémy, alpha-isomethyl ionone, geraniol, limonene, linalool.

Použití

Balení o hmotnosti 5,5 kg vystačí na 100 praní. Řiďte se dle dávkování na obalu.

Upozornění

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. P312 Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. P501 Odstraňte obsah/obal v příslušném místním zařízením schváleném pro likvidaci odpadů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.