ATTITUDE Prací gel aviváž 2v1 Mountain 1050 ml

Drogerie

Značka: ATTITUDE
Univerzální prací a změkčující prostředek na bílé i barevné prádlo, který pere, změkčuje a jemně provoní. Se svěží vůní horské přírody.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
359

O produktu

50112326

Záleží Vám na tom, zda přípravky, které používáte, neškodí životnímu prostředí? ATTITUDE Prací gel aviváž 2v1 Mountain obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek. Stejně jako u ostatních produktů značky Attitude se i u tohoto pracího přípravku můžete 100% spolehnout, že obsahuje jen látky šetrné k našemu zdraví. Pere, změkčuje a jemně provoní. Svěží vůně horské přírody pochází pouze z přírodních zdrojů. Je vysoce koncentrovaný.

Hlavní vlastnosti:

  • praní v pračce i pro ruční praní
  • velmi dobře funguje i při nízkých teplotách
  • vhodný jak pro bílé, tak pro barevné prádlo

Složení

Bez živočišných složek.

Použití

Nalijte gel do zásobníku pračky podle pokynů výrobce pračky. V případě velkých skvrn možno aplikovat malé množství gelu přímo na skvrnu, pak promněte a až poté vyperte.

Filozofie značky Attitude

Za značkou Attitude stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky Attitude platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou hypoalergenní a přírodní, to znamená, že jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace– všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.