Baby Nellys
(2493)Seřadit:
Zobrazuji 24 z 2493 výsledků
- Vel. 80, barva: šedá.
- Vel. 68/74, barva: růžová, Hand Made
- Obvod: 40 - 44 cm, barva: sv. modrá
- Barva: šedá/černá, vel. 80/86, obvod: 42/46 cm
- Velikost čepičky dle výrobce: cca 1,5-3 roky
- vel. 74, barva: hořčicová
- Vel. 74, Baby Nellys, barva: bílá, modré olemování nit
- Vel. 62, barva: hnědá
- vel. 86, barva: bílá
- Velikost: 74, Barva: Bílá, Kolekce:Narodil/a jsem se... Baby Nellys®
- Vel. 62, barva: bílá
- Vel. 62, barva: béžová, Hand Made
- Vel. 68/74, barva: šedá, Hand Made
- Vel: 6/9 měsíců, barva: šedá/bílá, délka stélky: cca 12,5 cm
- Baby Nellys, rozměr: 140x200/70x80cm, Bavlna, vzor: Kačátko
- rozměr: 140x200/70x90cm, Bavlna, vzor: I love Girl
- rozměr: 140x200/70x80cm, Bavlna, vzor: I love Girl
- Vel. 80, barva: smetanová, 3D sada
- Vel. 74, Baby Nellys, barva: bílá, rukávek sv. růžový
- Vel. 80, Baby Nellys, dl. rukáv: modrý
- Vel. 86, Baby Nellys, dl. rukáv: růžový
- Vel. 56, Baby Nellys, barva: bílá, rukávek sv. růžový
- Vel. 74, barva: šedá s kapucí a bambulkami, HAND MADE
- Vel. 56, Baby Nellys, barva: bílá/červená., SK text























