Babybio Mrkev a dýně se pstruhem 2x200 g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: BABYBIO
Maso-zeleninový příkrm Babybio pro děti od ukončeného 8. měsíce věku je lahodnou kombinací dýně s francouzskou mrkví, lahodnými bramborami a pstruhem.
Akce 4 za 3 Při nákupu 3 kusů tohoto produktu značky BABYBIO získáte čtvrtý kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31.1. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
139

Cena za 100 g: 35 Kč

O produktu

50140979

V době, kdy své malé děťátko začínáte seznamovat s pevnou stravou, je velmi důležité dbát na její pestrost a kvalitu. Příkrmy Babybio vám zaručí oboje: neotřelé a chutné kombinace i tu nejvyšší BIO kvalitu bez přidaného cukru, soli, bez palmového oleje a samozřejmě bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv (dle zákona). Vyzkoušejte třeba tuto lahodnou kombinaci: chutnou dýni s francouzskou mrkví a lahodnými bramborami, které k dokonalosti pozvedá pstruh z Francie. Příkrm je vhodný pro děti od ukončeného 8. měsíce. Ať už jej servírujete k obědu nebo k večeři, zaručujeme, že si na něm vaše děťátko pochutná.

Hlavní vlastnosti:

  • maso-zeleninový příkrm od ukončeného 8. měsíce věku
  • BIO kvalita
  • bez přidaného cukru a soli
  • suroviny vařené v páře
  • čistá chuť přírody

Složení

Mrkev* 31 %, voda z vaření, brambory*, cibule*, dýně* 8,5 %, pstruh* 8 %, rýže* 5 %, citrónová šťáva*, petržel*. Bez přidané soli a zahušťovadel, bez lepku a mléka. Obsahuje alergeny: RYBY
*složky ekologického zemědělství

Použití

Podávejte vlažné. Nepřisolujte.

Upozornění

Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.