Babybio Zelená zelenina 2x130 g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: BABYBIO
Zeleninový příkrm Babybio Zelená zelenina pro děti od ukončeného 4. měsíce věku je lahodnou kombinací zelených fazolí, brokolice a sladkého hrášku.
Akce 4 za 3 Při nákupu 3 kusů tohoto produktu značky BABYBIO získáte čtvrtý kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31.1. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
85

Cena za 100 g: 33 Kč

O produktu

50140972

V době, kdy své malé děťátko začínáte seznamovat s pevnou stravou, je velmi důležité dbát na její pestrost a kvalitu. Příkrmy Babybio vám zaručí oboje: neotřelé a chutné kombinace i tu nejvyšší BIO kvalitu bez přidaného cukru, soli, bez palmového oleje a samozřejmě bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv (dle zákona). Vyzkoušejte třeba lahodné Babybio Zelená zelenina: skvělé zelené fazolky z údolí řeky Loiry ve Francii, španělská brokolice a sladký mladý hrášek jsou skvělou kombinací pro děti již od ukončeného 4. měsíce. Ať už tento příkrm servírujete k obědu nebo k večeři, zaručujeme, že si na něm vaše děťátko pochutná.

Hlavní vlastnosti:

  • zeleninový příkrm od ukončeného 4. měsíce věku
  • BIO kvalita
  • bez přidaného cukru a soli
  • suroviny vařené v páře
  • čistá chuť přírody

Složení

Brokolice* 23 %, voda z vaření, fazolky* 15 %, hrášek* 15 %, brambory* 15 %, cibule* 9 %, petržel*, bez přidané soli a zahušťovadel, bez lepku a mléka
*složky ekologického zemědělství

Použití

Podávejte vlažné. Nepřisolujte.

Upozornění

Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.