Biopron ProGastro 10 tablet

Doplněk stravy

Značka: BIOPRON
Tablety s komplexem 7 probiotických kmenů obohacené o karob (prášek z lusků rohovníku obecného) a extrakt z vachty trojlisté, která příznivě ovlivňuje trávení.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50118185

Probiotický komplex sedmi kmenů v kombinaci s karobem a extraktem z Menyanthes trifoliata (Vachty trojlisté). Přípravek je vhodný k dlouhodobému užívání.

  • Probiotika (laktobacily a bifidobakterie) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování.
  • Extrakt z vachty trojlisté příznivě ovlivňuje trávení.
  • Karob (prášek z lusků stromu rohovníku obecného) je přirozeně bohatý na rozpustnou vlákninu. Ta vytváří gelovitou vrstvu na povrchu žaludeční stěny. Karob přispívá k pocitu sytosti a pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu během jídla 1–2x denně.

Složení

Synbiotech – AB Kefir (200B): Lactobacillus fermentum LF26, Lactobacillus paracasei LPC12, Lactobacillus rhamnosus LRH10, Bifidobacterium longum BL986, Lactobacillus acidophilus LA1063, Lactobacillus helveticus LH43, Streptococcus thermophilus ST30 10 x 109 CFU*, karob 800 mg, Vachta trojlistá
(Menyanthes trifoliata - extrakt z celé rostliny min. 4:1 40 mg ve 2 tabletách.

*CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (Colony Forming Units)

Karob prášek, látky protispékavé (celulosa, uhličitan vápenatý, stearát hořečnatý), probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), vachta trojlistá extrakt, stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy).

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Jste-li těhotná nebo kojíte, konzultujte užívání přípravku se svým lékařem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.