Canesten GYN 1 DEN 1 vaginální tableta

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: CANESTEN
Canesten GYN 1 DEN komfortně léčí kvasinkovou infekci 1 vaginální tabletou. Ulevuje od příznaků zánětu, které se projevují jako svědění, zarudnutí, pálení a výtok.
Skladem na e-shopu
289

O produktu

50063969

Canesten GYN 1 DEN se používá k léčbě gynekologických zánětů, způsobených mykotickou infekcí. Tyto potíže se projevují svěděním a zarudnutím v oblasti pochvy a vulvy, pálením, zduřením a bolestivostí tkání pochvy a bělavým, hrudkovitým výtokem, bez zápachu. Canesten GYN 1 DEN komfortně léčí kvasinkovou infekci jen 1 vaginální tabletou. Tableta se zavádí pomocí hygienického aplikátoru. Vaginální tableta Canesten GYN 1 DEN je určena pro ženy a dívky od 12 let..

Hlavní vlastnosti:

  • ulevuje od svědění, pálení, zarudnutí, otoku, výtoku a bolesti
  • léčí kvasinkovou infekci – mykózu
  • 1 tableta obvykle stačí k odstranění příznaků infekce
  • jednoduchá aplikace pomocí hygienického aplikátoru
  • pro ženy a dívky od 12 let.

Canesten GYN 1 denas


Dávkování

Ženy a dívky od 12 let aplikují vaginální tabletu jednorázově, nejlépe večer před spaním. Tableta se zavádí do pochvy pomocí aplikátoru. Léčba nemá být prováděna během menstruace. Jestliže do 7 dnů od zahájení léčby nedojde ke zlepšení příznaků onemocnění, poraďte se svým lékařem. Při postižení zevního genitálu použijte současně přípravek Canesten krém. Pro zvládnutí onemocnění je nezbytná současná léčba sexuálních partnerů s použitím místní aplikace Canesten krému.

Složení

Léčivá látka: Clotrimazolum 500 mg v 1 vaginální tabletě. Pomocné látky: monohydrát laktosy, mikrokrystalická celulosa, kyselina mléčná, kukuřičný škrob, krospovidon, pentahydrát kalcium-laktátu, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hypromelosa. Balení obsahuje 1 vaginální tabletu s aplikátorem.

Canesten GYN 1 denaass

Upozornění

Neužívejte v případě alergie na jakoukoliv složku přípravku. O použití přípravku v těhotenství musí rozhodnout lékař. V prvních třech měsících těhotenství se nemá přípravek používat. V těhotenství se musí poševní tableta zavádět bez použití aplikátoru. Stejně jako jiné krémy a tablety může i tento léčivý přípravek snížit účinnost antikoncepčních pomůcek z pryže, jako jsou kondomy a pesary.  Uchovávejte mimo dosah dětí!

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.