Registrovaný léčivý přípravek

Canesten GYN COMBI PACK vaginální tableta a krém

Značka: CANESTEN

Canesten GYN COMBI PACK je kombinované balení k léčbě zánětu pochvy u žen a zánětu žaludu pohlavního údu mužů. Krém uleví od nepříjemných vnějších příznaků.

299
Ušetříte 9%

Původní cena:  329 Kč  ·  sleva 30 Kč

Nejnižší cena před slevou: 329 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Canesten GYN COMBI PACK vaginální tableta a krém

50065674

Úvod

Pryč s kvasinkovou infekcí! Canesten GYN COMBI PACK je kombinované balení, které obsahuje 1 tabletu s aplikátorem k zavedení do pochvy a 20 g krému ke kožnímu podání. Vaginální tableta se používá se k léčbě gynekologických zánětů pochvy, které se projevují svěděním, zarudnutím, pálením, zduřením a bolestivostí a bělavým, hrudkovitým výtokem, bez zápachu. 1 tableta obvykle stačí k odstranění příznaků infekce. Krém je určený k léčbě mykotické infekce zevního genitálu žen. Muži používají Canesten krém k léčbě zánětu žaludu pohlavního údu, který se projevuje zarudnutím, svěděním a páchnoucím výtokem z předkožkového vaku. Canesten GYN COMBI PACK vaginální tableta a krém je určen pro dospělé a mladistvé od 12 let.

Hlavní vlastnosti:

  • ulevuje od svědění, pálení, zarudnutí, otoku, výtoku a bolesti
  • jednorázová tableta k léčbě vaginální mykózy žen
  • krém uleví od nepříjemných vnějších příznaků
  • krém je vhodný k léčbě kandidové balanitidy u mužů
  • pro dospělé a mladistvé od 12 let

Canesten GYN COMBI PACK vaginální tableta a krémay


Dávkování

Canesten vaginální tableta: Protože u gynekologických zánětů jsou obvykle postižené jak pochva, tak zevní genitál, léčba obou těchto oblastí má probíhat současně: Ženy a dívky od 12 let aplikují vaginální tabletu jednorázově, nejlépe večer před spaním. Tableta se zavádí do pochvy pomocí aplikátoru. Léčba nemá být prováděna během menstruace. Na zevní genitál je určen Canesten krém. Canesten krém: U žen a dívek se krém používá na oblast zevních rodidel až ke konečníku, u mužů na kůži žaludu a předkožku. Nanáší se 2-3x denně v tenké vrstvě. Krém je třeba používat dostatečně dlouho, a to 1-2 týdny. Jestliže do 7 dnů od zahájení léčby nedojde ke zlepšení příznaků onemocnění, poraďte se svým lékařem. Pro zvládnutí onemocnění je nezbytná současná léčba sexuálních partnerů. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny.


Složení

Tableta: Léčivá látka: Clotrimazolum 500 mg v 1 vaginální tabletě. Pomocné látky: pentahydrát kalcium-laktátu, krospovidon, koloidní bezvodý oxid křemičitý, monohydrát laktosy, magnesium-stearát, kukuřičný škrob, hypromelosa 2910/15, mikrokrystalická celulosa, kyselina mléčná. Krém: Léčivá látka: Clotrimazolum 200 mg v 20 g krému. Pomocné látky: benzylalkohol, vorvaňovina, cetylstearylalkohol, oktyldodekanol, polysorbát 60, sorbitan-stearát, čištěná voda.

Canesten GYN COMBI PACK vaginální tableta a krémayx


Upozornění

Neužívejte v případě alergie na jakoukoliv složku přípravku. O použití přípravku v těhotenství musí rozhodnout lékař. V prvních třech měsících těhotenství se nemá přípravek používat. V těhotenství musí zavedení vaginální tablety vždy provést lékař. Tabletu je nutno zavést bez použití aplikátoru. Stejně jako jiné krémy a tablety může i tento léčivý přípravek snížit účinnost antikoncepčních pomůcek z pryže, jako jsou kondomy a pesary. Zamezte kontaktu s očima, přípravek nepolykejte. Uchovávejte mimo dosah dětí!

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.