COLVIA Počáteční sušená mléčná výživa s colostrem 0-6 měsíců 400 g

Kojenecká výživa počáteční

Značka: COLVIA
COLVIA Počáteční sušená mléčná výživa s colostrem 0-6 měsíců obsahuje pouze mléčný tuk a mléčné bílkoviny, neobsahuje palmový tuk, a je vhodná pro kojence od narození.
Skladem na e-shopu
229

Cena za 100 g: 57 Kč

O produktu

50129031

Kojenecká výživa s mléčným tukem a bovinním kolostrem. COLVIA Počáteční sušená mléčná výživa s colostrem 0-6 měsíců obsahuje pouze mléčný tuk a mléčné bílkoviny, neobsahuje palmový tuk, a je vhodná pro kojence od narození, pokud nemohou být přirozeně kojeni. Kolostrum neboli mlezivo je prvotní mléko, které se vytváří první hodiny po porodu a obsahuje komplex imunitních a růstových faktorů. COLVIA pro děti obsahuje bovinní – kravské kolostrum, které se svým složením i vlastnostmi podobá mateřskému mléku lidskému.


Složení

Sušené odtučněné mléko v prášku, demineralizovaná sušená syrovátka (z mléka) v prášku, mléčný tuk, bovinní (kravské) colostrum v prášku. Minerály: chlorid draselný, fosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, chlorid sodný, glukonan železnatý, jodid draselný, selenan sodný, síran manganatý, glukonan zinečnatý, síran měďnatý. Vitamíny: kyselina L-askorbová, DL-α−tokoferyl acetát, thiamin monodusičnan, riboflavin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, D-biotin, kyselina listová, kyanokobalamin, cholekalciferol, fylochinon, retinylacetát. Jiné: dvojninan cholinu, inositol. Alergeny: mléko.

Použití

Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem. Příprava jedné dávky 150 ml: 5 odměrek sušeného prášku dolijeme vodou do 150 ml. 1 odměrka = 5 gramů sušeného prášku.

  • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C.
  • Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v odměrce zarovnejte hranou nože.
  • Do láhve odměřte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obalu) a dolijte připravenou kojeneckou vodou. Uzavřete lahev a 10 sekund ji důkladně protřepejte ve svislé poloze.
  • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
  • Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, pak zlikvidujte.
  • Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
  • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
  • Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Upozornění

Počáteční sušená mléčná kojenecká výživa v prášku. Výrobek je určený pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.

Důležité upozornění: Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Mateřské mléko je pro výživu novorozenců a kojenců nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Počáteční kojenecká výživa by měla být používána na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.