516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Curaprox CPS011 prime mezizubní kartáček 12 ks

Curaprox CPS011 prime mezizubní kartáček 12 ks

Curaprox CPS011 prime mezizubní kartáček 12 ks

50070204
Dentální hygiena
289 Kč
Skladem na e-shopu

Prémiové mezizubní kartáčky od renomovaného švýcarského výrobce. Pro každodenní péči o mezizubní prostory k prevenci mezizubního kazu a vzniku parodontózy.

 

Podrobné informace o produktu

  • Mezizubní kartáček Curaprox CPS011 Prime zelený.
  • Průchodnost v mezizubním prostoru 1,1  5,0 mm.

Mezizubní kartáčky CURAPROX CPS prime

Všichni víme, že čištění zubů by mělo být doplněno i péčí o mezizubní prostory, kam se zubním kartáček nedostane, ale kde rovněž ulpívá velké množství zubního plaku. Bohužel čištění mezizubních prostor bývá pro řadu z nás nepříjemné, provázené krvácením dásní a bolestí.

Se značkou CURAPROX se ovšem můžete těšit na zcela jiný zážitek z čištění mezizubních prostor.  Není třeba se bát bolesti a podráždění dásní, k němuž může docházet při čištění zubní nití či běžnými spirálními mezizubními kartáčky či párátky.

Nejjemnější na trhu

Mezizubní kartáčky CURAPROX CPS prime jsou nejjemnějšími mezizubními kartáčky na trhu – pro opravdu snadné, účinné a hlavně šetrné čištění mezizubních prostorů. Mezizubní kartáčky CPS prime jsou vyvinuty tak dokonale, že je zcela dostatečné čistit prostor mezi zuby pouhým jedním pohybem „tam a zpět“ jednou denně, večer, před čištěním zubů.

Díky jedinečné konstrukci a použití unikátních materiálů dokonale vyplní mezizubní prostor, jsou efektivní, a přitom jemné: mezizubní kartáčky CURAPROX CPS vyčistí celý mezizubní prostor důkladně, ale nepoškodí dáseň. Jemná vlákna se v mezizubním prostoru rozvinou, odstraní zubní plak i z konkávních ploch zubů, dásňového žlábku i pod bodem kontaktu. Ani ten nejmenší mezizubní prostor nemůže být při čištění poškozen – vše díky patentovaným ultrajemným vláknům CUREN® a chirurgickému drátku rovněž z patentované materiálu CURAL®.  

Ultrajemná vlákna s “deštníkovým” efektem

Extra dlouhá a velmi jemná curenová vlákna mezizubních kartáčků CURAPROX CPS prime dosáhnou na všechna kritická místa mezi zuby a jsou velmi pružná. Jako otevírající se deštník se rozprostřou v mezizubním prostoru, který vyplní a dokonale vyčistí. Jemně a důkladně!

Patentovaný chirurgický drátek pro ty nejužší mezizubní prostory

Pouze mezizubní kartáčky CURAPROX mají jádro z drátku z chirurgické oceli CURAL.® Je extrémně tenký a zároveň velmi pevný -  a to je důvod mimořádné kvality mezizubních kartáčků CURAPROX CPS prime. Navíc neobsahuje nikl, takže je vhodný i pro alergiky. Jemné drátěné jádro se speciálním zakřivením zabraňuje případnému zlomení drátku, a prodlužuje tak životnost hlavičky mezizubního kartáčku.

Vyberte si vhodnou velikost

Vyberte si velikost

CPS prime je dostupný v pěti velikostech (CPS06, CPS07, CPS08, CPS09, CPS11). Požádejte svého zubního lékaře nebo dentální hygienistku o přeměření mezizubních prostor a určení správné velikosti kartáčku právě pro vás. (Mají k tomu k dispozici speciální kalibrační sondu). Samozřejmě je možné používat více velikostí mezizubních kartáčků – k tomu je pak výbornou pomůckou oboustranný držáček na kartáčky.

V případě, že kupujete mezizubní kartáčky bez porady se zubním lékařem či hygienistkou, tzv. naslepo, na vyzkoušení volte vždy raději menší velikost.

 

 

 

 

 

 

Kategorie produktu

Parametry

Značka Curaprox
EAN 7612412422757

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.