Doplněk stravy

Dr. Max Riboflavin B2 10 mg 30 tablet

Značka: DR. MAX
  • Dr. Max Riboflavin B2 obsahuje vitamin B2 (riboflavin), který příznivě ovlivňuje stav sliznic a pokožky, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Určeno pro dospělé.
59

Cena za 1 kus: 2 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Dr. Max Riboflavin B2 10 mg 30 tablet

50135068

Úvod

Přípravek Dr. Max Riboflavin B2 obsahuje vitamin B2 (riboflavin), který se řadí mezi ve vodě rozpustné vitaminy skupiny B. Má příznivý účinek na činnost nervové soustavy, přispívá k udržení normálního stavu sliznic a pokožky, příznivě ovlivňuje energetický metabolismus a snižuje míru únavy a vyčerpání.


Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.


Složení

Riboflavin (vitamin B2) 10 mg (714,2 % referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

Plnidlo (fosforečnany vápenaté), zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), riboflavin, stabilizátor (polyvinylpyrolidon), emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), lešticí látka (polyvinylalkohol), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy), maltodextrin, zvlhčující látka (polydextróza), protispékavé látky (talek, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, barvivo (oxidy a hydroxidy železa).


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.