FytoFEM harmony + control 90 tablet

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

509

Cena za 1 kus(tbl): 6 Kč

O produktu

Přípravek pro ženy po čtyřicítce s komplexem přírodních látek, minerálů a vitaminů. Pomáhá vrátit komfort a harmonii i v období menopauzy. Kombinace isoflavonů a extraktu z ploštičníku mírní nepříjemné příznaky menopauzy jako je pocení a návaly horka. Extraktz třezalky a kozlíku pomáhá vyrovnat změny nálad, nesoustředěnost a přispívají k lepší psychické pohodě a uvolnění. FytoFEM Harmony obsahuje Control Complex s chrómem, guaranou, mexickým divokým yamem a hořčíkem, který souvisí s metabolismem živin.

  • chróm přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin
  • hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální psychické činnosti
  • vitamín B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity a k normální psychické činnosti
  • vápník přispívá k udržení normálního stavu kostí

 

Dávkování

Užívejte 1x1 tabletu, nejlépe večer.

Složení

Extrakt z Mexického divokého yamu 16% (9,5 mg extraktu obsahuje 1,52 mg diosgeninu), extrakt z guarany (56,8 mg extraktu obsahuje 5,68 mg kofeinu), sojové isoflavonoidy (25 mg isoflavonoidů), extrakt z listu a květu jetele lučního (75 mg extraktu obsahuje 15 mg isoflavonoidů), extrakt z kořene ploštičníku hroznovitého 15:1 (1,331 mg), extrakt z kořene kozlíku lékařského (45 mg extraktu obsahuje 0,36 mg kyseliny valerenové), extrakt z třezalky tečkované (40 mg extraktu obsahuje 0,12 mg hypericinu), vitamin B6 1,4 mg, selen 55 µg, vitamin D 5 µg, vápník 120 mg, zinek 10 mg, chróm 40 µg, kyselina pantothenová 6 mg, hořčík 56,25 mg v jedné tabletě.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. V případě podezření na jaterní onemocnění přípravek neužívejte a vyhledejte lékaře. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!