Doplněk stravy

Imunit Hlíva ústřičná 150+60 tobolek

Značka: IMUNIT
  • Imunit Hlíva ústřičná je velmi účinný přípravek s vysokým obsahem hlívy ústřičné. Navíc obsahuje selen, který přispívá k normální funkci imunitního systému.
755

Cena za 100 kusů: 360 Kč

O produktu: Imunit Hlíva ústřičná 150+60 tobolek

50063954

Úvod

Jedinečná síla přírody! Doplněk stravy Imunit Hlíva ústřičná obsahuje selen, který pomáhá přispívat k normální funkci imunitního systému, k normální funkci štítné žlázy a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) je jedlá houba, která roste na dřevě stromů. Ve své tkáni obsahuje aminokyseliny, vitaminy skupiny B, minerální látky a stopové prvky (železo, hořčík, zinek, selen, chrom, jód). Dále je velmi bohatým zdrojem přírodních látek – beta-glukanů. Obsahuje obě hlavní formy beta-glukanů, a to jak beta-1/3, 1/4-D glukan, tak beta-1/3, 1/6-D glukan.

Hlavní vlastnosti:

  • přispívá k normální funkci imunitního systému (selen)
  • přispívá k normální funkci štítné žlázy (selen)
  • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (selen)

Dávkování

2 tobolky denně – po jídle, 1 tobolku ráno a 1 večer.


Složení

Jemně pomletá sušená tkáň hlívy ústřičné; sladidlo: dextróza; modifikované škroby a zahušťovadla: mikrokrystalická celulóza; lubrikant: stearan hořečnatý; selen (seleničitan sodný); želatina (tobolka).


Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah děti! Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.