Drogerie

Jelínek mimi Prací prášek s panthenolem 3 kg

Prací prášek s panthenolem Jelínek mimi je velmi šetrný k prádlu i jemné dětské pokožce. Snadno a rychle si poradí s fleky od svačiny nebo od hlíny či trávy.

299
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Jelínek mimi Prací prášek s panthenolem 3 kg

50140750

Úvod

Prací prášek s panthenolem Jelínek mimi je velmi šetrný k prádlu i jemné dětské pokožce. Prášek si snadno a rychle poradí s fleky od svačiny nebo od hlíny či trávy. Pečuje o vlákna tkanin a zanechává dokonale čisté oblečení. Přípravek na bázi mýdla se v přírodě snadno odbourává, proto je velmi ohleduplný k životnímu prostředí. Obsahuje panthenol, který má příznivé hydratační, regenerační a uklidňující účinky. Produkt je klinicky testovaný SZÚ jako nedráždivý, a tedy vhodný k praní prádla miminek. Můžete jej použít i k vyváření.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrný k prádlu i pokožce
  • vypere i odolné skvrny
  • přírodní složení

Složení

5 % - 15 %: zeolity, mýdlo, aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 %: bělicí činidla na bázi kyslíku, neiontové povrchově aktivní látky, enzymy, parfém, panthenol.


Použití

Pro měkkou a středně tvrdou vodu použijte na 4,5 kg prádla 50 g prášku (jedna odměrka) při mírném znečištění nebo 77 g při silném znečištění. Při tvrdé vodě použijte 77 g na lehce znečištěné oblečení nebo 100 g na silně znečištěné oblečení. 


Upozornění

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 + P338 Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.


O značce

Jelen kombinuje účinnost látek s ohleduplností k životnímu prostředí. Jeho prostředky jsou velmi šetrné a obsahují pouze takové složky, které se v přírodě samy odbourají. Firma vybírá přírodní tenzidy pocházející z rostlinných tuků, které se ve vodě snadno odbourají. Obaly přípravků jsou plně recyklovatelné. Díky hranatému tvaru lahví šetří místo ve vaší koupelně a snadno se skládají. Přípravky nejsou testovány na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.