Dr. Popov Konopela konopná mast 50 ml

Kosmetika

Značka: DR.POPOV
Obsahuje vysoce kvalitní konopný olej, který má silné regenerační účinky, hydratuje, zvláčňuje a chrání pleť. Je vhodná na výrazně suchou pokožku, i pokožku s ekzémem a psoriázou.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
109

O produktu

50050784

Mast Konopela obsahuje vysoce kvalitní konopný olej ze semínek konopí setého, který má regenerační a hydratační účinky, a zároveň chrání pokožku proti vnějším vlivům. Konopná mast se vyznačuje výbornými zvláčňujícími a promašťujícími schopnostmi, proto se hodí k péči o výrazně suchou pokožku i o pokožku s lupénkou či ekzémem. Obsažené účinné látky v masti podporují přirozenou regenerační schopnost pokožky, obnovují hydrataci a omezují tvorbu suchých a drsných míst. Konopná mast také zmírňuje napětí pokožky a její nepříjemné svědění.

Síla konopí v tradičním masťovém základu

Základ masti tvoří neškvařené vepřové sádlo, které se výborně vstřebává a napomáhá dobrému pronikání účinných látek do pokožky. Konopná mast obsahuje také pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. Mast se vyrábí z kvalitně lisovaného oleje z konopných semen, který prakticky neobsahuje psychotropní látky, proto nemůže působit jako droga. Mast neobsahuje barviva ani konzervanty. Mohou ji používat i děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodná pro osoby s projevy výrazně suché pokožky, ekzému nebo psoriázy
  • vynikající pro celodenní ošetření svědivé a drsné pleti
  • dokonale zvláčňuje a promašťuje pokožku
  • chrání pokožku před vnějšími vlivy
  • zmírňuje napětí kůže a její nepříjemné svědění a olupování

Složení

Vepřové sádlo, včelí vosk, konopný olej, parfém (směs přírodních silic).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.