Kosmetika

Konopný Táta Konopná mast s kostivalem 80 ml

5.0

Konopný Táta Konopná mast s kostivalem je vhodná zejména k péči o suchou a popraskanou pokožku a o pleť se sklony k atopii, ekzémům či akné, na regeneraci pleti dospělých i dětí.

NAVÍC Cestovní Konopná mast čistá 1 ks Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Cestovní Konopnou mast čistá 1 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Velikost balení
315
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Konopný Táta Konopná mast s kostivalem 80 ml

50142094

Úvod

Konopná mast od Konopného Táty je univerzálním pomocníkem, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Je vhodná zejména k péči o suchou a popraskanou pokožku a o pleť se sklony k atopii, ekzémům či akné. Konopná mast s kostivalem podporuje přirozenou regeneraci pokožky, napomáhá při obnově narušené kožní bariéry, regeneruje, hydratuje pokožku a zanechává ji vláčnou a hebkou. Kostival působí blahodárně na pokožku při namožení svalů či kloubů. Díky technologii výroby je v konopné masti Konopný Táta zachováno maximum možných účinných látek z konopí (kanabidiol CBD, terpeny a flavonoidy). Vazelína, použitá jako masťový základ, na pokožce vytvoří ochranný film, který umožňuje lepší vstřebávání účinných látek do pokožky. Mast je vhodná pro celou rodinu včetně dětí od narození i jedinců s citlivou pletí. 

banner

Seznamte se s Konopným Tátou

Konopný Táta je rodinná firma, která s konopím pracuje od roku 2010. Proces pěstování, ručního sklízení, sušení i následného zpracování probíhá za přísných podmínek kosmetické legislativy. Lety zdokonalený technologický postup výroby zachovává v masti vysoký podíl kanabidiolu CBD, terpenů i flavonoidů, Konopný Táta se pyšní certifikátem obsahu účinného CBD. Konopné masti neobsahují žádná barviva, aromata, konzervační látky ani parfémy. Jejich barva i jedinečná vůně je způsobena pouze konopím. CBD, neboli kanabidiol je látka příbuzná THC, ale na rozdíl od něj nevyvolává psychoaktivní účinky. 

 

Hlavní vlastnosti:

  • konopná mast s kostivalem - pouze lékařská vazelína, konopný olej a extrakt z kostivalu
  • regeneruje, hydratuje, zklidňuje
  • podporuje obnovu pokožky
  • pro dospělé, děti od narození i pro osoby s citlivou pokožkou
  • s certifikátem o obsahu CBD

Složení

Petrolatum, Cannabis sativa seed oil, Symphyti radix.


Použití

Mast mazejte na postižená místa i několikrát za den. Zpravidla funguje, pokud udržujete postižené místo namazané po celý den. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.