Leros PULMORAN 100 g

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

69

Cena za 100 g: 69 Kč

O produktu

Léčivý čaj Pulmoran se užívá jako pomocný lék při chorobách horních cest dýchacích. Působí protibakteriálně a usnadňuje odkašlávání. Je vhodný i ke kloktání a inhalacím. Jeho použití je založeno výlučně na zkušenosti z tradičního užívání. Je určen pro dospělé a dospívající od 12 let. Vzhledem k obsahu šalvěje se nedoporučuje v období těhotenství a kojení.

Dávkování

Jednu polévkovou lžíci přelijte ¼ l vařící vody. Nechte 15 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Poté sceďte. Čaj se nesmí vařit, připravujte jej vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Můžete jej přisladit medem (ke kloktání a k inhalacím se nepřislazuje). Užívejte 3x denně 1 šálek čaje.

Bez porady s lékařem užívejte nejdéle 10 dní. Pokud se příznaky zhorší nebo se nezlepší do 5 dnů u dospělých nebo do 3 dnů u dětí, vyhledejte lékaře.

 

Složení

100 g čajové směsi obsahuje: list šalvěje lékařské (Salviae officinalis folium 15,0 g), proskurníkový kořen (Althaeae radix 15,0 g), nať rdesna ptačího (Polygoni avic. herba 15,0 g), tymiánová nať (Thymi herba 15,0 g), kopřivová nať (Urticae herba 15,0 g), fenyklový plod (Foeniculi fructus 10,0 g), květ černého bezu (Sambuci nigrae flos 5,0 g), jitrocelový list (Plantaginis folium 5,0 g), lékořicový kořen (Liquiritiae radix 5,0 g).

 

Upozornění

Pokud se u Vás objeví horečka, dušnost nebo hnisavý hlen během užívání přípravku, poraďte se s lékařem. Přípravek obsahuje šalvěj, která může ovlivnit schopnost řídit a obsluhovat stroje. Pokud je u Vás pozornost ovlivněna, neřiďte ani neobsluhujte stroje.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.