Kosmetika

MÁDARA KIND Jemný šampon 250 ml

Značka: MÁDARA
Produktová řada: KIND
5.0

Jemný šampon od značky MÁDARA KIND šetrně čistí vlasy i pokožku hlavy a zabraňuje nepříjemným pocitům pnutí, diskomfortu a dehydratace. Pro miminka, děti i dospělé.

389
Doprava zdarma

O produktu: MÁDARA KIND Jemný šampon 250 ml

50147404

Úvod

Jemný šampon od značky MÁDARA KIND šetrně čistí vlasy i pokožku hlavy a zabraňuje nepříjemným pocitům pnutí, diskomfortu a dehydratace. Zanechává hedvábně hebké kadeře a zklidněnou pokožku hlavy. Obsahuje organické složky jako je aloe vera, výtažek z lipového květu a lněných semínek. Šampon vytváří jemnou pěnu, která rozmělňuje jemné šupinky a zanechává svěží a hydratovanou vlasovou pokožku. Certifikovaný přírodní šampon je ideální pro děti, miminka i dospělé.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrně myje vlasy i pokožku hlavy
  • zklidňuje a hydratuje
  • organické a vegan složení

Použití

Naneste malé množství na mokré vlasy, napěňte a opláchněte. Zamezte styku s očima.


O značce

Přírodní kosmetika od lotyšské společnosti MÁDARA nabízí ekologické výrobky pro péči o pleť a celé tělo. Filozofie značky je založena na myšlence, že čistě přírodní složky jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a nejprospěšnější a jejich ekologický původ navíc zaručuje minimální dopad na přírodu. Ve svých produktech k nám přináší bohaté vůně z rostlinných, květinových a bobulových extraktů. 

Byliny z tajemného Severu

MÁDARA obsahuje bio certifikované extrakty z rostlin, které se vyskytují v severní části Lotyšska a vyznačují se výjimečně vysokým obsahem aktivních látek. Hlavním tajemstvím značky jsou totiž při výrobě použité přírodní složky, především extrakty z květin a bylin z baltských luk a lesů. Rostliny během krátkého léta, které se vyznačuje dlouhou dobou slunečního svitu, musí aktivizovat své síly k rozmnožení v co nejkratším čase. Obsažené látky v přípravcích jsou díky tomu koncentrovanější. Značka získala certifikát ECOCERT a mnohé z produktů mají veganské složení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.