Dr. Max Hlíva Forte s rakytníkem a echinaceou 60 tablet

Doplněk stravy

Značka: DR. MAX
Extrakt z hlívy ústřičné s rakytníkem a echinaceou obohacený o minerály selen a zinek, které příznivě ovlivňují imunitní systém.
299

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu: Dr. Max Hlíva Forte s rakytníkem a echinaceou 60 tablet

50114600

Dr.Max Hlíva Forte s rakytníkem a echinaceou z edice Max Herbal obsahuje komplex navzájem se posilujících přírodních látek a antioxidantů. Obsahuje 300 mg standardizovaného extraktu z hlívy ústřičné s vysokým obsahem betaglukanů (beta-1,3-glukany a beta-1,6-glukany, min. 18 %), extrakt z rakytníku řešetlákového, přírodního zdroje vitaminu C, a extrakt z třapatky nachové. Tato trojice přírodních extraktů je doplněna o selen a zinek, které prospívají imunitě a mají antioxidační vlastnosti. Pro podporu normální funkce imunity stačí užívat 1 tabletu přípravku Dr.Max Hlíva Forte denně.

Jaký je přínos jednotlivých složek přípravku Dr.MaX HLÍVA FORTE?

  • Hlíva ústřičná (lat. Pleurotus ostreatus) – tato jedlá houba je právem řazena mezi superpotraviny, a to především díky vysokému obsahu beta-glukanů. V její tkáni je obsaženo mnoho prospěšných látek, jako jsou aminokyseliny, nukleotidy, vitaminy skupiny B, minerální látky a stopové prvky (železo, hořčík, zinek, selen, chrom, jód).
  • Rakytník řešetlákový (lat. Hippophae rhamnoides) – plody rakytníku jsou zdrojem 9 vitaminů, ze kterých je nejhojněji zastoupen vitamin C. V jeho obsahu předčí mnohonásobně např. citrusové plody. Rakytník je prospěšný pro normální fungování imunitního systému. Dále obsahuje množství minerálů, aminokyselin a množství antioxidantů (např. flavonoidů).
  • Třapatka nachová (lat. Echinacea purpurea) -  je rostlina, která podporuje přirozenou obranyschopnost a normální funkci imunitního systému.
  • Zinek a selen přispívají k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Selen také podporuje normální funkci štítné žlázy.

Pro koho a v jakých situacích je přípravek Dr.Max Hlíva Forte s rakytníkem a echinaceou vhodný?

  • dospělé a děti od 12 let
  • seniory
  • osoby pracující v náročném prostředí
  • při dlouhodobé únavě a vyčerpání
  • při rekonvalescenci
  • v zimních měsících

Dávkování

Užívejte 1 tabletu přípravku Dr.Max Hlíva Forte s rakytníkem a echinaceou denně.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 12 let.

Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy a imunokompromitované pacienty.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.