Potravina pro zvláštní lékařské účely

Prosure® Vanilková příchuť 4x220 ml

Značka: PROSURE®

Prosure je doplňková výživa pro pacienty s nežádoucím úbytkem váhy a rizikem podvýživy. Má vysoký obsah bílkovin, energie a je obohacena o EPA.

269

Cena za 100 ml: 30,57 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Prosure® Vanilková příchuť 4x220 ml

50104721

Úvod

Když běžná strava nestačí. Prosure je doplňková tekutá výživa pro pacienty trpící nedostatečným příjmem energie a živin, nežádoucím úbytkem hmotnosti nebo nechutenstvím z různých příčin. Specifické výživové složky jsou upraveny tak, aby vyhovovaly potřebám těchto pacientů: zvýšené množství hořčíku, zinku, vitamínu E a vitamínu C. Tekutá výživa má vysoký obsah energie a bílkovin a je obohacena o omega-3 mastné kyseliny

Prosure® je obzvlášť vhodný pro pacienty:

  • s nežádoucím úbytkem hmotnosti
  • s nádorovým nebo jiným zánětlivým onemocněním
  • kteří z různých příčin trpí nedostatečnou výživou

Hlavní vlastnosti:

  • doplňková tekutá výživa
  • nutričně kompletní
  • na doplnění běžné stravy
  • k popíjení
  • příchuť vanilka

Dávkování

Doporučené dávkování: 2 lahvičky denně. Před použitím dobře protřepejte. Neotevřené balení uchovávejte při pokojové teplotě. Po otevření uzavřete, uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin.

Prosure je vhodný jako doplňkový zdroj výživy. Používejte na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo odborníka na péči o matku a dítě.


Složení

Voda, hydrolyzovaný kukuřičný škrob, mléčné bílkoviny, sacharóza, FOS**, rybí olej, arabská guma, minerály (chlorid hořečnatý, citronan draselný, citronan sodný, chlorid draselný, síran zinečnatý, síran železnatý, síran manganatý, síran měďnatý, molybdenan sodný, chlorid chromitý, selenan sodný, jodid draselný), rostlinné oleje (MCT z palmových jader, řepkový, sójový), aromata, sójový polysacharid, vitamíny (C, E, pantothenan vápenatý, niacinamid, beta-karoten, B6, B1, B2, vit. A palmitát, kyselina listová, K1, biotin, D3, B12), emulgátor: sójový lecitin, cholinchlorid, regulátor kyselosti: E525, taurin, L-karnitin, stabilizátor: E418, antioxidanty (E304, E306). **Fruktooligosacharidy.


Použití

Prosure je vhodný jako doplňkový zdroj výživy. Používejte na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo odborníka na péči o matku a dítě.


Upozornění

Potravina pro zvláštní lékařské účely. Není určeno pro děti, pokud použití nedoporučil lékař nebo jiný kvalifikovaný zdravotnický pracovník. Není určeno k parenterálnímu použití. Neužívejte při galaktosémii.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.