Svorto 005 Vložky ortopedické s patním lůžkem vel. 43–44 1 pár

Ostatní

Značka: SVORTO
Ortopedické vložky Svorto 005 nabízí podporu příčné i podélné klenby, měkký došlap a správné postavení chodidel díky patnímu lůžku.
Skladem na e-shopu
299

O produktu

50109771

Dopřejte svým chodidlům tu správnou podporu, zdravé postavení a měkký došlap! Anatomické vložky Svorto podporují podélnou i příčnou klenbu, odlehčují nášlap na patu a zajišťují správné postavení chodidel díky anatomickému patnímu lůžku. Antibakteriální a pružný materiál zaručuje dlouhou životnost vložky a komfortní nošení. Vložky se používají pro podporu podélné a příčné klenby nebo jako prevence při nadměrné zátěži nohou. Jsou vhodné pro každého, kdo chce ulevit svým nohám při celodenní nadměrné námaze jako je např. celodenní chůze či celodenní práce ve stoje.

Ortopedické vložky zajistí správné postavení nohou, podporu klenby a měkký došlap

Základ vložky tvoří pružný anatomicky tvarovaný korkfant, který svým tvarováním podepírá podélnou a příčnou klenbu. Zároveň vytváří podprstovou řasu a udržuje správné osové postavení nohy díky hluboké patní misce. Vložky zmírňují příznaky související s poklesem podélné i příčné klenby, mezi které patří pocit těžkých nohou, zvýšená únavnost a trnutí nohou, nepříjemné bolestivé pocity, otoky, pálení a další. Vložky jsou také možnou prevencí vzniku a zhoršování problému vbočeného palce. Vložky mohou poskytnout citelnou úlevu nejen nohám, ale také kolenům, kyčlím či zádům. Maximální účinek u celých vložek je dosažen v obuvi s pevnou, uzavřenou patou a špičkou a s výškou podpatku do 4 cm.

Svorto 005 Vložky ortopedické s patním lůžkem vel. 35–36 1 pár4

Hlavní vlastnosti:

  • ortopedicky tvarované vložky
  • pružná komfortní konstrukce pro přirozený pohyb chodidla
  • podpora podélné a příčné klenby
  • vyměkčení v patě tlumí nárazy na patní kost
  • podprstová řasa
  • anatomicky tvarované patní lůžko
  • antibakteriální povrchová úprava
  • velikost a tvar lze upravit zastřižením ve špičce

Upozornění

V případě, že se léčíte s diabetem, konzultujte použití vložek s lékařem. Nepoužívejte současně s jinou podporou podélné a příčné klenby. Používejte správnou velikost. Vložky jsou dodávány ve dvojčíslích, velikost a tvar je možno upravit ve špičce zastřižením nůžkami. Vložky můžete vyjmout z obuvi a nechat proschnout při pokojové teplotě. Nesmí se prát v pračce.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.