Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Bolest mocoveho mechyre

    Dotaz z 18. 1. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, lecil jsem ureoplasmu a bohuzel behem lecby sel do virivky a zacal jsem citit, ze po vycurani me boli mocak a picha mne v nem i behem dne.Trubice me nepali ani pri moceni a ani pri ejakulaci. Je mozne, ze se mi ta urea dostala nahoru nebo je to jen zanet?Brusinky na to nezabirali. Dekuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    bohužel jakákoliv odpověď, kterou bych napsala, by byla pouze domněnkou. Nezbývá mi tedy než Vás odeslat k lékaři, který provede potřebná vyšetření a určí další postup.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně