Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Co na křeče

    Dotaz z 9. 12. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Prosím o radu. Začaly mne trápit bolestivé křeče ve stehnech. Hořčík užívám v dost.množství. Co na křeče pomůže? Jinak beru sectral,loradur,detralex,milurit,kapidin,betaglukan aj.vitamíny. Je mi 76let a mám problém s pohybovým aparátem. Děkuji předem za radu.
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    neuvádíte jaký hořčík užíváte. Vstřebatelnost hořčíku je závislá na jeho formě, zda se jedná o anorganickou nebo organickou formu (více v odpovědi mé kolegyně: Magnesium - využitelnost v organismu). Dále můžete doplnit podávání vitaminů skupiny B (Milgamma N, NeuroMax Forte, Neuromultivit, Neuritogen, Revitanerv, apod.). Volně prodejný přípravek, který má uvolňovat napětí příčně pruhovaného svalstva je Guajacuran, avšak s ním opatrně, protože může ve vyšších dávkách nepříznivě ovlivnit činnost vyžadující zvýšenou pozornost.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    • Křeče

      Křeče v nohou,dlouhé stání a pohyb,pracovní zátěž.tlak v normě,cukr v normě

    • křeče

      Dobrý den, při každé menstruaci mě první dva dny hrozně bolí nohy od kolen dolů. Nemůžu ani kvůli těm křečím spát, mám něčeho nedostatek?

    • křeče

      Pomůže užití leku magnosolf při křečích v nohou?

    • Křeče

      Dobrý den,každou noc mám krece v nohach Beru Magnum B6,Nepomáhá,poradíte co dělat?Děkuji

    • Křeče

      Dobrý den, mohu se zeptat jaký prášky by jste mě doporučila na křeče v chodidlech a prstech? Někdy to je fakt bolestiva křeč, někdy to jde. Beru nějaký léky jako Neurotigen,hořčík, piju hodně magnesiu a...

    • Křeče

      Zdravím, už nějakou dobu mám pichlave křeče v prstech na nohou, převážně v malíčku,opakuje se to tak 6x za sebou během hodiny na 5s a pak to zas přejde. Je to opravdu nepříjemný a už párkrát se mi málem...

    • Krece

      Dobrý den,chtěla jsem po obvodni doktorce magnosolf na předpis,rekla mi ze bych za to musela doplácet 200kc,že mi to může napsat jen neurolog za nižší cenu.Jak je to možné.

    • křeče

      Dobrý denmámbolenikrecevbriseďekuju

    • Krece

      Dobrý den chci jse zeptat mám křeč do jedné ruky utiram nadobi nemůžu pohnout rukou a nikdy to mám do nohy magnézium prý mám dost nevíte čím to to je dekuji

    • Průjem křeče

      Dobrý den prosím beru metformin teva 500 na cukrovku mám teď problém z průjmen jaký lék je v hodný mužu endiaron a na bolest křeče v břiše iberogast moc děkuji

    Nejnovější otázky v poradně