Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Xarelto a paracetamol

    Dotaz z 8. 12. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, po úraze a následné žilní tromboze beru Xarelto 0-0-1. Trpím velkými bolestmi celé páteře, tak se chci zeptat, jestli můžu zároveň užít lék na bolest Panadol Extra Novum? Popřípadě třeba Ataralgin? Oba léky mám doma k dispozici. Děkuji moc ,
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    doposud nebyla zaznamenána závažná interakce při souběžném užívání výše uvedených léčiv. Na bolest užívejte buď Ataralgin nebo Panadol. Efekt můžete podpořit současným užitím hořčíku.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně