Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Hořčík + diabetik

    Dotaz z 14. 11. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,chtěla bych přímou odpověď a radu. Jaky horcik pro diabetiky? Bez cukru? Je lepší s vyšším obsahem hořčíku? Doporučili by jste mi? Děkuji
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    můžete užívat Dr. Max Magnesium B6 Premium v dákování 2 denně, nebo Magnesii lactici 0,5 Medicamenta 2-3 tablety denně, po jídle.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    • Magnesium gold a užívání u diabetiků?

      Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na užívání přípravku Magnesium gold u diabetiků? Děkuji za odpověď.

    • Hledání kvalitního hořčíku: Bisglycinát nebo citrát v šumivých tabletách pro diabetiky typu 2

      ZDRAVÍM.V LÉKÁRNĚ MAX MĚ DOPORUČILI ZAPÍJET JAK PARALEN TAK SIOFOR HOŘČÍKEM,HLEDÁM KVALITNI HOŘČÍK TŘEBA BISGLYCINÁT NEBO CITRÁT V ŠUMIVÝCH TABLETKÁCH PRO DIABETIKY 2.TYPU.PORADÍTE MĚ?

    • Stres a zklidneni nohou při diabetu

      JSEM DIA 2.TYP.JSEM TROCHU VE STRESU.TROCHU ME ZLOBI NERVY.JAK ZKLIDNIT NOHY.MUSIM ALE DNES PRACOVAT NA POKLADNE.STACI HOŘCIK JAKY JE NEJLEPSI NEBO MAGNE B6?

    • Je bezpečné užívat Metformin

      Dobrý den sem diabetik beru metformin prosim mohu vitamin b Terézia a hořčík Terézia brát dohromady moc děkuji

    • Užívání léků glucophage.

      Dobrý den. Jako diabetik užívám lék glucophage. Chtěla bych se zeptat proč ne k němu nutné užívat hořčík. A který produkt z vaší lékárny byste mi doporučili. Ještě užívám caltrate plus a vigantol. A...

    • Cukrovka

      Dobrý den chci zeptat můžete tyto léky používat diabetik druhé stupně když užívá metformim děkuji za odpověď z pozdravem

    • Vysoký cukr

      Dobrý den.Jsem diabetik a je mi 47 let.Beru eucreas a gingio . Stále mám ale vyšší cukry.Paní doktorka prozatím nechce léky ještě zvedat.Byl mi doporučen diaben,ale ten mi nezabírá.Mohu k těmto lékům...

    • Kombinace léků

      Dobrý den, Jsem diabetik 2 užívám metformin 1-0-1 a clyclada 1-0-0 Prosila bych radu jestli mohu užívat nejaky doplněk stravy na dobrou náladu serotonin? Děkuji za odpověď

    • Křeče v nohou u diabetika

      Dobrý večer. Trápí mne křeče v nohou a to k ránu, užívám hořčík, zlepšení nepozoruji, jsem diabetik. Děkuji za radu.

    Nejnovější otázky v poradně