Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Jak správně brát ?

    Dotaz z 22. 12. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, napíšete mi prosím jak nejlépe brát za den? Flonidan,brintelix,fullhale ráno a večer ,ivabradin ráno a večer, detralex 2 . Draslík, železo, c,v,d, zinek a magnosolv ;) díky :) vim ze se to nějak po sobe k sobě nehodí.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Dobrý den,

    mezi uvedenými léky nedochází k významné interakci a lze je užívat současně. Proto Flonidan, Brintellix a Detralex (2 tbl) užívejte ráno. Ivabradin a Fulhalle ráno a večer.  Co se týče minerálů a vitamínů, železo užívejte vždy s vitamínem C, zvýšíte tak jeho vstřebávání. Ostatní přípravky se významně neovlivňují. Opatrně však pokud byste užívala vápník. V takovém případě je třeba dodržovat minimálně 2 hodiny rozestup od železa a hořčíku, jinak by došlo ke snížení vstřebávání.

    Přeji hezké svátky.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně