Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Kombinace Nolpazy s Ashwagandhou a L-tryptofanem

    Dotaz z 31. 7. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, chcela by som sa opytat ci pri brani Nolpazy 20mg 1x denne, mozem brat Ashwagandu pripadne L-tryptophan. Dakujem
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    mezi přípravkem, který obsahuje L-Tryptofan a Ashwagandou nedochází k žádným interakcím. Avšak vzhledem k tomu, že obě látky jsou obsaženy pouze ve složení výživových doplňků, u kterých nebyly prováděny klinické zkoušky, možné interakce nemusely být zachyceny. Kombinace s Nolpazou je možná, pro klid duše nechte časový odstup dvou hodin.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Kombinace ashwagandy a L-tryptofanu

      Dobrý den, užívám ashwagandu na úzkostní poruchu a chtěl bych ted na zimu vyzkoušet l tryptofan pro zklidnění nervového systému (únava slabost, vyčerpání, mozková mlha). Jsou nějaké vedlejší účinky ?...

    • Doplňky stravy, kombinace.

      Dobrý den, můžu současně používat třezalku tečkovanou, ashwagandha, L-Tryptofan? Léky neberu, beru jen probiotika a magnézium chelát.

    • Kombinace léků.

      Užívám AD Elicea a protože jsem pořád unavená a spím, tak mně lékařka doporučila brát ho večer. Pokud nebudu moct spát, mohu si vzít prášek na spaní? Několik let beru Nolpazu. Děkuji.

    • Kombinace ostropestřce s bylinkami na OCD a deprese

      Dobrý den chci se zeptat jestli mohu používat Ostropestřec zároveň s něčím na deprese a OCD bylinky a popřípadě jaké, protože nemám tušení jaké bylinky jsou na OCD. Děkuji za odpověď

    Nejnovější otázky v poradně