Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Nevolnost po lécích?

    Dotaz z 21. 3. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den. Maminka (71) pravidelně užívá léky Doreta, Novalgin a Neurontin a v poslední době ji trápí žaludeční nevolnost, zažívací problémy a přidalo se i zvracení. Může to být způsobeno užívanými léky? Jak postupovat dál? Za odpověď děkuji.
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

     Dobrý deň, tieto nežiaduce účinky sú opísané u všetkých spomenutých prípravkov. Jediným opatrením v tomto prípade je užívanie spolu s jedlom, alebo po jedle, v pokojnejšom období doplňovať probiotiká pre správnu mikroflóru čriev. V prípade, že sa príznaky nezmiernia, je vhodné konzultovať s lekárom zmenu dávkovania. S pozdravom Sabina Lazorová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně