Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Optimální Čas Užití

    Dotaz z 24. 9. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    dobrý den,užívám Agen5 mg na noc, jelikož jsem měla vyšší ranní tlak tak kolem 5 hodiny. Chci se zeptat v kolik hodin večer je nejlepší tento lék užívat,aby ráno kolem 5 hodiny byl nejnižší.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    užívejte ve stejnou denní dobu jak jste zvyklá (18-22 hod). Doporučuji však kontaktovat lékaře a o vyšším tlaku ho informovat. Možná bude nutná úprava medikace.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně