Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Probiozika

    Dotaz z 16. 2. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mám antibiotika amiksoklav a beru 1 tabletku po 8 hodinách. Takže beru v 9:00 ráno, v 17:00 odpoledne a v 1:00 v noci, chtěla bych se zeptat zda mohu probiotika brát dvě hodiny potom každým čase. Nebo jestli se bere jen jedna.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    probiotika užívejte alespoň s dvouhodinovým časovým rozestupem od antibiotik, klidně 2x denně.

    S přáním hezkého dne.

    Kvapilová Radka

    Nejnovější otázky v poradně