Tenisový loket
Dobrý deň,
samoliečba voľnopredajnými preparátmi je stanovená na 14 dní. V prípade, že ťažkosti sa zhoršujú, je najvhodnejšie podstúpiť vyšetrenie na ortopédii, aby sa stanovila diagnóza. Voľnopredajné lieky nemusia stačiť v prípade zápalu na šľache, vaze, či pri inom vnútornom defekte, doba rekonvalescencie sa tak bude predlžovať. Taktiež môže pomôcť fyzioterapia v prípade, že sa nepotvrdí zápal.
S pozdravom S. Lazorová
Podobné dotazy
Tenisový loket
Dobrý den chci se prosim zeptat jestli mohu použít na tenisový loket Voltaren emulgel a do toho tak za 2 hodiny vmazat mast traumaplant a takhle to střídat děkuji
Tenisový loket
Dobrý den prosím o radu mám bolest ruky říká se tomu tenisový loket od vás mám už Ibalgin ale stále to poboliva hlavně když tu ruku natáhnu nebo při zatížení co by se na to mohlo dát moc děkuji
tenisový loket
Hledám mast či jiný prostředek který mi pomůže v léčbě. Prošla jsem na jaře rehabilitací (ultrazvuk a cvičení, ve kterých dle doporučení soukromě pokračuji). Ale při zátěži fyzické práce, nošení břemen...
Tenisový-golfový loket
Dobrý den. Po cca 8 letech se mi "ozval golfový loket" na levé ruce (jsem pravák). Stěhují se a asi jsem loket přetížil jinými pohyby. Mažu si voltaren forte 2x denně. Co mi poradíte a jakou loketní...
Tenisový loket, co pomáhá na léčbu?
Dobrý den, jaké možnosti léčby existují na tenisový loket a co pomáhá nejvíce? Díky
tenisovy loket
Dobry den . Lékař mi sdělil ze mám tenisový loket. Mám velike bolesti celého lokte a předlokti. Napsal mi prontoflex. Chtěla jsem se zeptat jestli mi k léčbě pomůže užívat lék Wobenzym.Děkuji za odpověď.
Tenisovy loket
Dobrý den, Na tenisový loket mám předepsaný omerallox 15 mg, 1 tableta denně. Mohu přitom brát sortis 1-0-0 a ivabradin 1-0-1? Děkuji za odpověď
Tenisovy loket teplota
Dobrý den,léčím se s tenisovým loktem,již po týdnu mi dr.aplikoval 2injekci ikdyz jsem četla,že se může aplikovat až po 3tydnech.Je možné,že z toho mohu mít teplotu?Děkuji
Mám tenisový loket
Dobrý den co za mast nebo gel na tenisový loket
Nejnovější otázky v poradně
Obsah vitamínu D v ProbioMaxíkovi a Omega-3 Möller's
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat ,kolik je obsahu vitaminu D v ProbioMaxíkovi a Omega-3 Möller's? Může brát 3 leté dítě obojí?Jde mi o to, že po nástupu do dětské skupiny, byla pořád nemocná. V...
Aulin: Možné ovlivnění spánku a nežádoucí účinky.
Ovlivňuje aulin (rozpustné sáčky) spánek? Děkuji.
Rady k ošetření bradavic, koupání v bazénu a rozpoznání zmizení bradavice
Dobrý den, dcera má na plosce nohy malou bradavicku. Včera ji to paní doktorka zmrazila dusíkem. Puchýř se neobjevil. Máme prý počkat dva dny a pak opět potírat Koloidem ráno večer. Kontrolu má až za...
Užívání Carlagirinu, Agapurinu, Priamla, Betalogu a Zolpidenu: Možné interakce a bezpečné dávkování
Kombinace léků ráno 1tableta carlagirin agapurin na lačno 1priamlo po snídani betalog večer půl až jeden zolpidenu
Krev v moči u 17letého
Je mi 17 let a dneska jsem vyčůral krev. Mamce to je jedno a nechce mě vzít k doktorovi. Co mám dělat?
Skladování léků Sertralin a Prothazin při vysokých teplotách: Je vhodná lednice?
Lze skladovat leky v lednici, kdyz je v byte 30 a vice stupnu? Konkretne jde o tablety Sertralin a Prothazin. Dekuji.
