Kosmetika

Fytofontana Stem Cells Pure Pigment 125 ml

Produktová řada: Stem
  • Dvoufázový čistící roztok s kmenovými buňkami Fytofontana Stem Cells Pure Pigment důkladně čistí pokožku od každodenních nečistot, a zároveň šetrně zmírňuje pigmentaci povrchu pokožky.
289

O produktu: Fytofontana Stem Cells Pure Pigment 125 ml

50078217

Úvod

Dvoufázový čistící roztok s kmenovými buňkami Fytofontana Stem Cells Pure Pigment důkladně čistí pokožku od každodenních nečistot, a zároveň šetrně zmírňuje pigmentaci pokožky a podporuje její obnovu. Přidaná kombinace výtažku himalájské rostliny Punarnava (Boerhavia diffusa) a biotechnologického oligopeptidu-34 působí několikanásobným synergickým bělícím účinkem. Užijte si čistou, zářivou a sjednocenou pleť!

Aktivní látky:

  • TrioStem3 Complex
  • kombinace látek na depigmentaci
  • peptidy
  • kombinace rostlinných výtažků, které ošetřují pokožku
  • kyselina hyaluronová v lipozomové formě
  • DMAE

Použití

Tento roztok na čistění pokožky je složen z dvou roztokových fází, které je potřebné před každým použitím důkladně protřepat, aby se smíchaly.  Jemným stlačením dávkovače vytlačte potřebné množství roztoku. Pomocí vatového tampónu naneste roztok na tvář a jemným pohybem ji důkladně očistěte. Přípravek používejte dvakrát denně ráno a večer
Pro dosažení viditelných výsledků používejte po dobu alespoň 60 dní následující kombinaci přípravků: na čištění pokožky používejte Fytofontana Stem Cells Pigment, dvoufázový roztok s kmenovými buňkami ráno a večer, následně naneste ráno emulzi s ochranným faktorem Fytofontana Stem Cells Pigment na ochranu pleti před škodlivými vlivy slunečního záření. Pro dosažení intenzivnějšího účinku kombinujte s přípravkem Fytofontana Stem Cells Pigment sérum s kmenovými buňkami po večerní hygieně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.