Potraviny a nápoje

Green Apotheke Bulgur pšeničný tmavý 500 g

Pšeničný bulgur tmavý Green Apotheke je obilný výrobek sloužící jako příloha. Má oříškovou chuť a je snadno stravitelný. Hodí se na kaše i do salátů.

35

Cena za 1 kg: 70,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Green Apotheke Bulgur pšeničný tmavý 500 g

50104347

Úvod

Nebaví vás jíst stále tytéž přílohy a máte radost z pestré stravy? Tmavý pšeničný bulgur je vyroben z předvařené, nalámané celozrnné pšenice. Skvěle nahradí často používanou rýži, těstoviny nebo i podobný kuskus. Má originální oříškovou chuť a je lehký na trávení. Obsahuje vlákninu, vitamíny a minerály, nenadýmá. Snadno se připravuje, protože už je předvařený. Namísto uváděného postupu přípravy lze bulgur jen nechat nabobtnat ve vodě. Při servírování tvoří na talíři krásný barevný kontrast se zeleninou. Hodí se k zeleninovým jídlům, ale i k masu. Můžete z něj připravovat kaše nebo ho přisypávat do luštěninových a zeleninových salátů. Lze ho přidávat do karbanátků a polévek. Obsahuje lepek.


Složení

Pšenice - středně mletá.


Použití

Bulgur důkladně propláchněte, zalijte vařící vodou (poměr 2:1, voda : bulgur), přidejte sůl a kapku oleje. Povařte 2 minuty a dalších 20 minut nechte dojít.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.