Doplněk stravy

Terezia Hlíva ústřičná 50+10 kapslí

Značka: TEREZIA

Terezia Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) je 100% přírodní houbový přípravek v kapslích bez příměsí, vhodný i pro děti od 3 let, těhotné a kojící ženy i celiaky.

245

Cena za 1 kus: 4,08 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Terezia Hlíva ústřičná 50+10 kapslí

50028103

Úvod

Terezia Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) je 100% přírodní houbový přípravek v kapslích bez příměsí, vhodný i pro děti od 3 let, těhotné a kojící ženy i celiaky. Hlíva ústřičná je dřevokazná houba a jako nezelený organizmus přijímá ze stromů spoustu látek, které jsou pro její život potřebné a mají také blahodárný vliv na naše zdraví. Hlíva je ceněná také díky vysokému obsahu vlákniny a betaglukanů. V tobolkách od Terezia Comapany je zpracovaná a usušená celá houba tak, aby v ní zůstaly zachovány přirozeně obsažené bioaktivní látky. Hlíva ústřičná je pěstována za přísných podmínek v certifikovaných pěstírnách ČR a EU.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% hlíva ústřičná v kapslích
  • vysoký a deklarovaný obsah vlákniny a betaglukanů
  • vhodná i pro děti od 3 let, těhotné a kojící ženy
  • bez lepku
  • pohodlné užívání

Dávkování

1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

1 kapsle obsahuje 250 mg 100% čistého prášku sušené hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus) bez příměsí. Jedna kapsle obsahuje 118,2 mg β-glukanu + 3,75 mg. Obal kapsle: želatina. 


Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro celiaky, těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.