Leros ALVISAN NEO 100 g

50010261

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

65

Cena za 100 g: 65 Kč

O produktu

Léčivý čaj Alvisan Neo doplňuje léčbu lehce zvýšeného krevního tlaku. Jeho použití je založeno výlučně na zkušenosti z tradičního používání. Při užívání přípravku je nutné pravidelné sledování krevního tlaku lékařem. Přípravek je určen pro dospělé pacienty. Alvisan Neo není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Dávkování

Jednu polévkovou lžíci přelijte ¼ l vařící vody. Nechte 15 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Poté slijte. Čaj připravujte vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte 2x denně, a to ráno a večer. Nástup účinku lze očekávat do 14 dnů po prvním podání.

V případě, že příznaky přetrvávají déle než 6 týdnů nebo objeví-li se nežádoucí účinky nebo jiné neobvyklé reakce, je nutná konzultace s lékařem.

Složení

100 g čajové směsi obsahuje: nať jmelí (Visci albi herba 40 g), třezalková nať (Hyperici herba 20 g), hlohový list s květem (Crataegi folium cum flore 16,5 g), hlohový plod (Crataegi fructus 10 g), přesličková nať Equiseti (herba 7,5 g), nať máty peprné (Menthae pip. herba 2 g), meduňková nať (Melissae herba 2 g), heřmánkový květ (Matricariae flos 2 g).

Upozornění

Přípravek obsahuje třezalkovou nať. Třezalka může ovlivňovat účinek některých současně podávaných léků (např. hormonální antikoncepce, Warfarin a další). A také může způsobit alergické kožní reakce zvlášť u citlivých osob, proto se vyhněte zdrojům UV záření (slunce, solária).

Přípravek může nepříznivě ovlivnit činnost vyžadující zvýšenou pozornost, koordinaci pohybů a rychlé rozhodování (řízení vozidel, obsluha strojů, práce ve výškách). Tuto činnost lze vykonávat pouze s výslovným souhlasem lékaře nebo nejdříve 4 hodiny po požití.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry
Značka Leros
SUKL název ALVISAN NEO SPC 1 I
Farmakoterapeutická skupina Fytofarmaka a živočišné produkty
Forma Čaj sypaný
SUKL kód 4364
EAN 8594740478905
Přílohy
Příbalová infomace PDF

Kategorie produktu