Tierra Verde Prací gel Vavřín láhev 1 l

Drogerie

Tierra Verde Prací gel Vavřín je šetrný k prádlu i k pokožce, a to i té nejcitlivější. S 99 % organických složek nezatěžuje přírodu a poskytuje kvalitní prací alternativu.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky Tierra Verde v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

179
Dočasně nedostupné

O produktu

50136166

Prací gel Vavřín od Tierra Verde díky inovovanému složení vypere ještě efektivněji. Šetrně odstraňuje nečistoty z prádla a nedráždí citlivou pokožku dětí i dospělých. Výsledkem je krásně čisté prádlo s lehkou vůní bez dráždivých chemických látek. Koncentrovaná podoba gelu je navíc skvělým řešením pro vás, protože ušetříte za vodu i pro přírodu, jelikož se gel lehce odbourává a jeho obal je plně recyklovatelný. Jeden litr gelu vystačí až na 33 pracích dávek. Vhodný k praní barevného prádla, látkových plen a flísových oděvů. Dermatologicky testováno. Vhodný i pro alergiky a ekzematiky.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrný k prádlu i pokožce
  • vhodný pro citlivou pokožku dětí a alergiků
  • v přírodě snadno odbouratelný

Složení

5-< 15 % extrakt z mýdlových ořechů, 5-< 15 % neiontové povrchově aktivní látky, uhličitan sodný, chelatační činidlo (GLDA), glycerol, benzoan sodný, xanthanová guma, přírodní silice vavřínu kubébového v biokvalitě (Litsea cubeba), citral.

Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetické parfémy ani barviva.

Použití

Ruční praní:

  • Použijeme 15 ml na prací lázeň (polovina uzávěru litrové lahve).

Praní v pračce: 

  • Při měkké vodě dávkujeme 30 ml (1 uzávěr litrové lahve) na 4-5 kg prádla.
  • Při středně tvrdé vodě použijeme 1,5násobek doporučené dávky (45 ml) nebo přidáme Změkčovač vody.
  • Při tvrdé vodě dávku gelu zdvojnásobíme nebo použijeme Změkčovač vody.

Teplota praní: 

  • Gel je účinný již od 30 ºC pro lehké přeprání. Pokud to materiál dovoluje, pereme nejméně na 40 ºC. Pot a mastnota se pak lépe rozpouští.

Upozornění

Upozornění: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Likvidace: nepoužitý výrobek nebo prázdný obal odložit do nádob pro sběr komunálního odpadu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.