Ekomedica Vitamín D3 + K2Mk7 kapky 30 ml

Doplněk stravy

Značka: EKOMEDICA
Kapky s obsahem směsi přírodních vitaminů D3 a K2 menachinonu-7, které jsou důležité pro normální stav kostí. Pro dospělé a děti od 3 let.
Skladem na e-shopu
409

Cena za 100 ml: 1 363 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50118048

Kombinace vitaminů D3 a K2 pro zdravé kosti. Přípravek EkoMedica Vitamín D3 + K2Mk7 obsahuje vitaminy D3 a K2 menachinon-7 v kapalné, snadno vstřebatelné formě, stabilizované směsí tokoferolů ze slunečnicového oleje. Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu. Napomáhá k udržení normálního stavu zubů a kostí a normální činnosti svalů. Příznivě působí na normální funkci imunitního systému. Vitamin D se podílí na procesu dělení buněk. Vitamin K je důležitý zejména pro udržení normálního stavu kostí a přispívá k normální srážlivosti krve. Balení obsahuje 450 denních dávek.


Dávkování

2 kapky denně.

Složení

 

Denní dávka 2 kapky obsahuje 30μg vitamínu K2 (40 % RHP*) a 20μg (800 IU) vitamínu D3 (400 % RHP*).

* RHP = referenční hodnota příjmu

Slunečnicový olej, vitamín K2Mk7 (menachinon-7 získaný biofermentací B. subtillis NATTO), vitamín D3 (cholekalciferol původem z lanolinu), aroma: mátový olej, antioxidant: směs tokoferolů.

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy by konzumaci přípravku měli konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Bez chemických konzervantů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.