Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Antikoncepce yosefinne

    Dotaz z 27. 11. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chtela bych se zeptat. Dostala jsem poprvé antikoncepci a nevím jakou si mam vzít jako první jestli placebo pilulky nebo aktivní. Za 7 dni to mam dostat a teď jsem zmatená jestli mam začít normálně od zhora nebo z dola. Předem děkuji za odpověď
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    přípravek začněte užívat první den obvyklého cyklu (to znamená první den krvácení). Užívejte prvních 24 dnů růžové tablety a poslední 4 dny tablety bílé. Vzhledem k odlišnému složení tablet je nutné brát první tabletu z horního levého konce blistru.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně