Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Antikoncepce

    Dotaz z 27. 11. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den,užívám antikoncepci Yosefinne.V pondělí jsem si měla vzít první pilulku z nového blistru.Memu gynekologovi jsem se ale dovolala az ve středu.Kolik mám teď užít tablet? Děkuji
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den,

    pokud jste v minulém měsíci žádnou hormonální antikoncepci neužívala začněte užívat první den Vašeho obvyklého cyklu (to znamená první den krvácení). Pokud začnete užívat přípravek Yosefinne první den Vašeho krvácení, jste okamžitě chráněna proti otěhotnění. Můžete začít užívat také 2. až 5. den Vašeho cyklu, ale v tomto případě musíte použít navíc ještě další antikoncepční metodu (například kondom) prvních 7 dní. Jinak je vhodné konzultovat s gynekologem.

    S přáním hezkého dne Tereza Juhász

    Nejnovější otázky v poradně