Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Opakující se bolest břicha a průjem po jídle

    Dotaz z 22. 11. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, po každém jídle mě bolí břicho a nutí mě na stolici, která je řídká až průjmová. Po užití imodia plus a biopron u forte se obtíže zastaví, ovšem druhý den se zopakují. Tak to trvá 3 dny. Prosím o radu, jak se dále léčit. Děkuji za odpověď.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den, 

    pokud zmiňované obtíže trvají již 3 dny a nedochází k jejich ústupu, na místě je návštěva lékaře, ať nedojde k podcenění situace.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně