Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • vitaminy a mineraly

    Dotaz z 2. 1. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, potřebovala bych poradit - jak nejlépe kombinovat užívání? Vitamín C, hořčík bisglycinate, zinek chelate, calcium a kyselinu listovou. Děkuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    při souběžném užívání zmiňovaných minerálů dochází ke snížení vstřebávání hořčíku. Z tohoto důvodu je třeba mezi minerály dodržet minimálně 2hodinový rozestup. Vitamín C můžete užívat kdykoliv během dne. Pokud máte tablety s postupným uvolňováním, je vhodnější ráno. Vitamin B (kyselina listová) je dobré zařadit během snídaně. 

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně